عید قربان

ساخت وبلاگ
چکیده : حتی اگه بخوای هم باز نمی تونی مذهب رو اونطور که وقتی ما بچه بودیم مامان و باباهامون کردن تو کله مون،... با عنوان : عید قربان بخوانید :
حتی اگه بخوای هم باز نمی تونی مذهب رو اونطور که وقتی ما بچه بودیم مامان و باباهامون کردن تو کله مون، بکنی تو کله ی این بچه ها. حالا بماند که من و حمید علاقه ی چندانی هنم به این کار نداریم و دوست داریم کارن با همه چیز آشنا بشه و خودش انتخاب کنه که چی می خواد. البته اینم نظر منه و اگه به حمید باشه می گه کلا نباید با مذهب آشنا بشه!!! 

امروز که عید قربان بود و همه توی تلویزیون و این ور اون ور به هم تبریک می گفتن برای کارن جالب شد که چرا عید قربان؟؟؟

و من سعی کردم یه ورژن یه کمی سیف تری از حضرت ابراهیم رو براش به اجرا بذارم و گفتم :" چون روزی بوده که حضرت ابراهیم به خاطر خدا یه گوسفند رو قربانی می کنه اسمش شده عید قربان".

خب تعجبی نداره که این داستان چندان هم جذاب نباشه .   این بود که بهم اجازه نداد تا بتونم بیشتر توضیح بدم و با همون لحنی که جدیدا خیلی ازش استفاده می کنه و نشان از بلاهت یه مادر داره که نتونسته جواب قانع کننده ای به پسرش بده گفت:" مامان این چه کاریه آخه؟ گوسفند به این نازی و گوگولی که وقتی هر کسی صورتشو می بینه خیلی از خوشحالی غش می کنه آخه چرا باید قربونی بشه؟؟؟"

قیافه ی من: 

عید قربان,عید قربان 95,عید قربان مبارک,عید قربان سال 95,عید قربان چی وقت است,عید قربان چیست,عید قربان در ترکیه,عید قربان 2016,عید قربان در افغانستان,عید قربان به انگلیسی,...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : پنجشنبه 22 مهر 1395 ساعت: 3:19