ما در آذر ماه

ساخت وبلاگ
چکیده : دوباره دیر شد و آذر گذشت و دی هم که داره تموم میشه.  کارن کلاس اولی، هر سه روز یکبار یه حرف یاد میگی... با عنوان : ما در آذر ماه بخوانید :
دوباره دیر شد و آذر گذشت و دی هم که داره تموم میشه. 

کارن کلاس اولی، هر سه روز یکبار یه حرف یاد میگیره و من و حمید به شدت درگیر کارای مدرسه ش هستیم. هر کدوم به نحوی و البته من بیشتر به جزییات درس و مشق و ریاضی و فارسیش می رسم و حمید عضو انجمن اولیا و مربیان شده و تو مدرسه دیگه همه می شناسنش. 

کارن هفته ی بعد "ک " رو یاد می گیره و شور و اشتیاق زیادی داره چون می تونه اسمش رو کامل بنویسه. و معلمشون قرار گذاشته هر کی اسمشو بنویسه، باید شیرینی بیاره برای بقیه. حالا من بهش می گم همراه شیرینی کاهو هم میارم برای دندوناتون، که کارن فقط دلش شیرینی نون خامه ای می خواد و بس... با همدیگه  سی و دو تا کارت تبریک کوچولو درست کردیم که اسمش رو روش بنویسه و هدیه بده به همکلاسیهاش. بیشتر کاراش رو خودش کرده و منتظر روز موعود نشسته! منم که در گیر امتحانا هستم و تا آخر دی نای نفس کشیدن ندارم.

توی این مدت گذشته کلاسای یوگای من خیلی پیشرفت کرد و با تغییرات زیادی مواجه شد برای آذر ماه یوگای موزیکال همراه باغبانی کلاس جدیدی بود که طراحی کردم و استقبال زیادی هم ازش شد. و از بهمن قراره یه کلاس در مورد فرهنگ و محیط زیست و یه کلاس هم بازی درمانی داشته باشم برای درمان  و کاهش اضطراب جدایی.

ترم دیگه باید پایان نامه بر دارم و خدا رو شکر تونستم موضوعی بنویسم که روی مادران بچه دار انجام بشه.

کارن بیشتر از اینکه به مشق نوشتن علاقه نشون بده، دوست داره روی کاغذ های مختلف چیزهایی که خودش دلش می خواد رو بنویسه. مثلا دوست داره دستور درست کردن یه غذای عجیب رو بنویسه یا دستور دارویی برای میمون کوچولوی مریضش یا منوی یه رستوران رو برای من و حمید بنویسه. اما وقتی قراره که 5 بار بنویسه دبستان، انگار که بخواد کوه بکنه اصلا و ابدا دل به کار نمی ده. چند روز پیش یه نامه ی فدایت شوم برای من نوشته بود و یه کارت تبریک برای معلمش درست کرده بود که از زحماتش تشکر کنه. 

ولی خب به هر زوری شده مشقها باید نوشته بشن و گاهی هم نمی نویسه و حمید می گه ولش کن بذار معلمش دعواش کنه که بفهمه اشتباه کرده. چه می دونم. فکر نمی کنم معلمش این کار رو بکنه و اگه می کنه هم تاثیر چندانی نداره چون باز هم کارن تمایلی به مشق نوشتن از خودش نشون نمی ده . اما تا دلت بخواد دوست داره کتابای متفرقه بخونه و از زیر مشق در بره و البته خیلی دوست داره بره سراغ درسهایی که نخونده و هی بشمره ببینه چند تا حرف مونده  و...

علاقه ی شدید کارن به کیک پختن من رو وادار می کنه که چند روز یکبار دست به کار بشم. فشار کار و درسا زیاد شده . خیلی سرم شلوغه این روزا 

خب دیگه اینم یه شرح حال کوتاه از من و کارن و حمید

ما آذرماهی ها,ما آذر ماهی,ما اذر ماهيا,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 22 مهر 1395 ساعت: 3:19