بهار 95

ساخت وبلاگ
اصلا فکر نمی کردم روزها اونقدر پشت سر هم بگذرن که من حتی نتونم یه پست برای ماه اسفند اینجا بذارم. در حالی که همش حواسم بود برای اسفند کم کاری نکنم و از خودم و کارن و حمید بنویسم. 

از امروز بگم که 28 اسفند بود و من و کارن از صبح با هم شیرینی پختیم و بعدش هم یه تابلو نقاشی که از صبح شروع کردم به کشیدنش، کارن هم تو کشیدن کمکم می کرد. هم خودش نقاشی کشید و هم سعی م یکرد که به من کمک کنه. اولش من می گفتم آخه چطوری می تونی کمک کنی؟ می گفت : مثلا قلم مو رو بده من برات بزنم توی رنگ اونوقت نقاشی کن. من می گفتم: باشه ولی تو که نمی دونی چه رنکایی رو باید با هم قاطی کنی. بعد کارن می گفت : خب برام توضیح بده.

و من توضیح می دادم و کارن قلم مو رو می زد تو رنگا و بهم می داد. هنوز تابلو کشیدنمون تموم نشده بود که وقت دندونپزشکی کارن شد و با حمید رفتن دندونپزشکی و کارن برای اولین بار یه دندون شیری ش رو عصب کشی کرد. 

کارن به من می گفت: مامان یادته می گفتی وقتی دکتر دندونت رو سر می کنه لپت انگار وجود نداره ؟ الان منم حس می کنم که لپم اونطوری شده.

با کارن چند روز پیش رفتیم باغ گلهای کرج و حسابی لا بلای گلهای بهاری چرخ زدیم تا کار بابا حمید تموم بشه و بیاد پیش ما. البته کارن علاقه ی بسیار زیادی به یه مرغ سقا یا فلامینگو  داشت و دوست داشت ساعتها بشینه و اونو تماشا کنه . در حالیکه من گلها رو بیشتر دوست داشتم. تازه اونجا یه ماشین قدیمی بود که صندلیاش خیس شده بود و پشت و جلوش پر از خاک بود که توش گل کاشته بودن و کارن یه نیم ساعتی مشغول رانندگی بود منم رفتم کنارش نشستم و کارن منو برد این ور و اون ور. 

کارن میگه: البته اون ماشینه نه اگزوز و نه فرمون و نه دنده داشت و ترمزش هم کار نمی کرد حتی پدال گاز و ترمز و کلاجش هم کار نمی کرد.

کارن خیلی مهمونی  دادن رو دوست داره و هر وقت قرار باشه مامان بزرگ و بابا بزرگش بیان خونه ی ما کلی کمک می کنه و همه جا رو جارو و گرد گیری می کنه.

در اسفند ماه بالاخره بعد از اما و اگر های بسیار با مادر پدر های همکلاسی کارن، موفق شدیم کل کلاسشون رو همراه مادر و پدر ها به دلفیناریوم ببریم. تجربه ی خوبی برای بچه ها بود. و چون با اتوبوس رفتیم و برگشتیم، به یه اردوی دلپذیر برا یبچه ها تبدیل شد.

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 22 مهر 1395 ساعت: 3:19