نوشته های کارن

ساخت وبلاگ
چکیده : این اسفند 94 کارن در مدرسه بالاخره موفق شد که د رسهایش را در مدرسه خوب بنویسد و یک مدرسه را کامل برو... با عنوان : نوشته های کارن بخوانید :
این اسفند 94 کارن در مدرسه بالاخره موفق شد که د رسهایش را در مدرسه خوب بنویسد و یک مدرسه را کامل برود البته هنوز یک کمی از بهارو ادامه ی مدرسه اش باقی مونده.

اما کارن می خواهد کل مدرسه رو آنجا باشد. چونکه آنجا زیاد مانده است از آنجا خسته نمی شود و حوصله اش سر نمی رود. اولش فکر می کرد که مدرسه برایش سخت است ولی اون تازه فهمید که نباید بدون اینکه امتحان نکردیم درباره اش تصمیم بگیریم و کارن اونقدر از مدرسه اش خوشش آمده است کهع دوست دارد تا سال بعد آنجا بماند و درس بخواند ولی شاید اون تصمیمش این باشد که کلاس دومش را در همان مدرسه بگذراند. او واقعا مدرسه را دوست دارد و او از مدرسه و خطی که می نویسد خوشش می آید. و فکر می کند که مدرسه خونه ای است که در آن آموزش دیده می شود. ولی در واقع علوممون بد پیش می رود و شیمیایی نیست بگم چرا؟ چونکه همه ی همکلاسیهای کالرن نمی تونن کاری که مبادا می کنن را حفظ کنن . چونکه یه روزی مثلا یه نفر می رود موادی را کهع اسمش را یادش رفته است را می ریزد روی زمین و زمین داغ می شود و پاش رو روی مواد می گذارد و کفشش داغ شده پاش می سوزد اونقدر که حاضر می شه کل مدرسه را بگردد یا زندگی خودش را بدهد یه آب پیدا کند و کفشش را در بیاورد و آب را روی پاش بریزد و پاش را سرد کند. فکر می کنم همه تان فهمیدید که  شیمیایی خواندن برای کلاس اولی ها چرا زود است. حالا من خودم نمی دانم دوم سوم چهارم و بالاتر کدامها شیمی می خوانند یا نه . هر چه هست خیلی خوب است . در 94 کارن خیلی خوشحال است همکلاسیهایش خیلی خوب هستن. اما یک خاطره ی بد: یکروز یکی از همکلاسیهاش جای کارن را گرفت و کارن جایی نداشت و مجبور شد از همکلاسی خوبش کمک بخواهد تا جایش را پس بگیرد همکلاسی کارن نظرش این بود که به کسی که او جایش را گرفته است را به خانم معلم بگوید و کارن گوش داد و رفت گفت ولی پارسا همون که جای کارن را گرفته بود با ز دوباره زنگ تفریح به بعد جای کارن را گرفت و بعدش کا رن دوباره به خانم معلم گفت . کارن عصبانی و ناراحت در زنگ آخر به خانه برگشت. این کارها برای یه بچه مدرسه ای و همکلاسی اش بد است . همین.

نوشته هاي كارت عروسي,عکس نوشته های دیل کارنگی,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : پنجشنبه 22 مهر 1395 ساعت: 3:19