درس و کلاس

ساخت وبلاگ
چکیده : کارن به جز مدرسه، کلاس زبان و تکواندو رو هم ادامه می ده زبان روزهای فرده و تکواندو خوشبختانه یک روز ... با عنوان : درس و کلاس بخوانید :
کارن به جز مدرسه، کلاس زبان و تکواندو رو هم ادامه می ده زبان روزهای فرده و تکواندو خوشبختانه یک روز در هفته و فقط پنج شنبه هاست.

نگرانم که براش سنگین باشه و پیشنهاد دادم از اول آبان دیگه ترم بعد رو ثبت نام نکنیم. اما کارن خودش برگشت و گفت: مامان من با کلاس زبان مشکلی ندارم!!

خب اگه مشکلی نداری که چه بهتر چون ساعتش رو هم آوردن کمی جلو تر ساعت 3/5 که به تاریکی نخوریم. چون ساعت 5/5-7/5 هوا بدجوری تاریک می شه و آدم عزا می گیره بچه ی این قد و قواره چطوری بره بشینه سر کلاس غیر ضروری.

تکواندو رو هم کارن خیلی دوست داره و لحظه شماری می کنه برای گرفتن کمر بند سبز. فعلا هنوز زرده . 

آخر تابستون با یه حکم قهرمانی در دست قهرمانانه اومد خونه، البته من شاهد بودم که تو مبارزاتش چندان هم موفق نبود. ولی خب به هر حال برای کارنی که خیلی صلح طلبه این کلاس بسیار مفید خواهد بود. بخصوص که خودش هم علاقمنده. بعد از اینهمه کلاسای جورواجور هنری و موسیقی و شطرنج، به این دو تا کلاس بدجوری علاقمند شده .

درس کلاس چهارم,درس کلاس دوم,درس کلاس پنجم,درس کلاس سوم,درس کلاس اول,درس کلاس هفتم,درس کلاس چهارم ابتدایی,درس کلاس دوم ابتدایی,درس کلاس سوم ابتدایی,درس کلاس اول دبستان,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 3 آبان 1395 ساعت: 15:07