جشن شکوفه ها

ساخت وبلاگ
چکیده : کارن امسال به مدرسه می ره . یه کلاس اولی تمام عیار! که خیلی هم از قرار مدرسه رو دوست داره. امروز روز... با عنوان : جشن شکوفه ها بخوانید :
کارن امسال به مدرسه می ره . یه کلاس اولی تمام عیار! که خیلی هم از قرار مدرسه رو دوست داره.

امروز روز جشن شکوفه ها بود و بعد از اینکه دیشب مراسم اسم نوشتن روی مداد و پاک کنو دفتر و جامدادی و تراش رو با هم انجام دادیم، کیفش رو آماده کردیم. روپوشش رو اتو کشیدم و با حمید رفتن یه کتونی خوشگل خریدن ، همه چیز برای شروع یه سال تحصیلی خوب آماده ست. هشت صبح برنامه شروع شد و تا ده و نیم که رسیدیم خونه ادامه داشت. بچه ها رو به صف کردن و یکی یه گل گلایل سفید دادن دستشون. البته کج سلیقگی خودشون رو در این زمینه نشون دادن که با هدیه ای که توی کلاس به بچه ها دادن- و چیزی نبود جز ماشین اسباب بازی- جبران شد.  مدیرشون که سر صف داشت سخنرانی غرایی در مورد کادر ارزشمند مدرسه ارایه می کرد گفت:" برا ی دو تا کلاس اول این دبستان، ما دو تا معلم خیلی خوب داریم که یکیشون دکترا داره و تجربه نداره و یکی دیگه شون دکترای تجربه است با 27 سال سابقه تدریس در کلاس اول. وقتی منتظر بودیم تا کلاس بندی انجام بشه از حمید پرسیدم :" خب بگو . معلم دکتر خوبه یا دکترای تجربه؟ که اتفاقا کارن توی کلاس دکترای تجربه افتاد و ما هم اعتراضی نکردیم به نظر معلم خوبی می اومد. اما همه می گفتن سخت گیره و غالبا دوست داشتن بچه هاشون توی کلاس معلم دکتر درس بخونه!

کتابای بچه ها رو هم دادن و دو تا کلاس اول توی مدرسه ی شهادت در شهرک آپاداناشد جایی که این یکسال قراره هی بریم و بیایم!  روز سه نفره ی قشنگی بود که زود گذشت. معلم کلاس اول کارن من رو یاد معلم کلاس اول خودم می اندازه: خانم خانواده . حمید هم میگه معلم اولش یه خانم جا افتاده بوده! امیدوارم سال خوبی رو در پیش رو داشته باشیم. کارن که خیلی مشتاق یاد گرفتنه و دوست داشت با کتاب فارسی ش عکس بگیره! ضمنا من فردا می رم دانشگاه، دانشگاه حمید هم از شنبه شروع میشه . هر سه تامون دیگه مدرسه ای شدیم!

کلاس شطرنج دو روز در هفته هم همچنان باقی ست. 

 

جشن شکوفه ها,جشن شکوفه ها کلاس اول,جشن شكوفه ها,جشن شکوفه ها+شعر,جشن شکوفه ها در مدارس,جشن شکوفه های گیلاس در ژاپن,جشن شکوفه ها اول ابتدایی,جشن شکوفه ها 93,جشن شکوفه های گیلاس,جشن شکوفه ها 92,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : پنجشنبه 22 مهر 1395 ساعت: 3:19